14 Nisan 2012 Cumartesi

Eyvah Eyvah 2 Filmini İzle,TIKLA İZLE,Türk Filmler İzle,Filmin Konusu:

Türk sinemasına yeni bir soluk getiren ve gişede umulmadık bir başarı sağlayan "Eyvah Eyvah 2" de macera kaldığı yerden devam ediyor.

Filmin oyuncu kadrosu ilk filmdekinden çok da farklı değil.Devam filmlerinin başarısı konusunda hep şüpheler olmaktadır.

Eyvah Eyvah 2 de böyle bir problem yok ; en az ilk film kadar başarılı.

Filmin konusuna gelecek olursak ;

Serinin birinci filminde, babası Ali Rıza Şeker’i bulan Hüseyin için artık halledilmesi gereken tek bir şey kalmıştır; o da Geyikli’deki sevdalısı hemşire Müjgan’a kavuşmak ve Firuzan ablasının hediye ettiği yüzüğü verip Müjgan’ın kalbini kazanmak.

Can dostu Firuzan ablası, babası Ali Rıza Şeker ve terzi Ramiz ile beraber Geyikli’ye yola çıkan Hüseyin, bu serüvende de hayatının Eyyvah Eyvah zamanlarını Firuzan ile paylaşacak, onlar artık yola beraberlerdir.

Babası Ali Rıza Şeker ve dostu Firuzan’la birlikte Müjgan’a koşan Hüseyin’i bu filmde de ilk filmdeki gibi bir çok sürpriz beklemektedir.

Hüseyin’in yolunu gözleyen dedesi ve ninesinin, yıllar sonra çıkıp gelen baba Ali Rıza Şeker’in ve diğer kahramanların yeni hikayesini bize yine klarnet anlatacak.

Hd Kalite


0 yorum: